36DE243G040BB2A
MFR.Part #
36DE243G040BB2A
JLCPCB Part #
C1618095
Package
Bolt,D52.8xL82.6mm
Description
-10%~+75% -40℃~+95℃ 1000hrs@85℃ 22.22mm 24000uF 40V 52.8mm 82.6mm 螺栓,D52.8xL82.6mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS