36DE173G050EL2A
MFR.Part #
36DE173G050EL2A
JLCPCB Part #
C1616083
Package
Plugin
Description
-10%~+75% -40℃~+95℃ 1000hrs@85℃ 17000uF 19.1mm 50V 95.3mm 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS