36D842G040BB2A
MFR.Part #
36D842G040BB2A
JLCPCB Part #
C1615505
Package
Bolt
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 22.22mm 40V 8400uF 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS