36D801F250BB2A
MFR.Part #
36D801F250BB2A
JLCPCB Part #
C1615440
Package
Bolt
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 22.22mm 250V 800uF 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS