36D421F350BB2A
MFR.Part #
36D421F350BB2A
JLCPCB Part #
C1615808
Package
Plugin
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 22.22mm 350V 420uF 82.6mm 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS