30D106G025BB2A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
30D106G025BB2A
JLCPCB Part #
C1600376
Package
Plugin,D6.3xL17.5mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 10uF 17.5mm 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm 插件,D6.3xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded