293D476X9004B2TE3
MFR.Part #
293D476X9004B2TE3
JLCPCB Part #
C1960386
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.9Ω 47uF 4V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS