293D336X9010D2TE3
MFR.Part #
293D336X9010D2TE3
JLCPCB Part #
C1953720
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 33uF 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS