293D106X9004B2TE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
293D106X9004B2TE3
JLCPCB Part #
C1955683
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3.5Ω 4V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS