135D396X9035C6
MFR.Part #
135D396X9035C6
JLCPCB Part #
C1663897
Package
Plugin,D5.2xL11.5mm
Description
-55℃~+200℃ 35V 39uF 4.1Ω ±10% 插件,D5.2xL11.5mm Tantalum Capacitors