WL05JT22N
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
WL05JT22N
JLCPCB Part #
C3248269
Package
0805
Description
220mΩ 22nH 500mA AEC-Q200 ±5% 0805 Power Inductors ROHS