WL03GT72N
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
WL03GT72N
JLCPCB Part #
C3248251
Package
0603
Description
490mΩ 600mA 72nH AEC-Q200 ±2% 0603 Power Inductors ROHS