WL03GT3N9
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
WL03GT3N9
JLCPCB Part #
C3248292
Package
0603
Description
3.9nH 700mA 80mΩ AEC-Q200 ±2% 0603 Power Inductors ROHS