NL12KT4R7
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
NL12KT4R7
JLCPCB Part #
C3248282
Package
1812
Description
1Ω 315mA 4.7uH ±10% 1812 Power Inductors ROHS