LRP12FTWSR010
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
LRP12FTWSR010
JLCPCB Part #
C316198
Package
2512
Description
-55℃~+170℃ 10mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS