CR-12JL4---10K
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
CR-12JL4---10K
JLCPCB Part #
C881913
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS