CR-12FL4--49R9
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
CR-12FL4--49R9
JLCPCB Part #
C416193
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 250V 49.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS