CR-05FA7---15K
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
CR-05FA7---15K
JLCPCB Part #
C465474
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS