ARG06BTC9000N
MFR.Part #
ARG06BTC9000N
JLCPCB Part #
C2828883
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 900Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS