ARG06BTC5001N
MFR.Part #
ARG06BTC5001N
JLCPCB Part #
C2828875
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS