ARG06BTC1400
MFR.Part #
ARG06BTC1400
JLCPCB Part #
C2984500
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS