ARG06BTC1001
MFR.Part #
ARG06BTC1001
JLCPCB Part #
C406728
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS