ARG05DTC6800
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
ARG05DTC6800
JLCPCB Part #
C2828793
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 680Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS