ARG05BTC9000N
MFR.Part #
ARG05BTC9000N
JLCPCB Part #
C2828704
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 900Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS