ARG05BTC5900
MFR.Part #
ARG05BTC5900
JLCPCB Part #
C2683109
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 590Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS