ARG05BTC5602
MFR.Part #
ARG05BTC5602
JLCPCB Part #
C2828754
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 56kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS