ARG05BTC3741
MFR.Part #
ARG05BTC3741
JLCPCB Part #
C2902865
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS