ARG05BTC3242N
MFR.Part #
ARG05BTC3242N
JLCPCB Part #
C2828707
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS