ARG05BTC1500
MFR.Part #
ARG05BTC1500
JLCPCB Part #
C2828742
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 150Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS