ARG05BTC1400
MFR.Part #
ARG05BTC1400
JLCPCB Part #
C5137152
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140Ω 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS