ARG05BTC1240N
MFR.Part #
ARG05BTC1240N
JLCPCB Part #
C1509643
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS