ARG03FTC8062
MFR.Part #
ARG03FTC8062
JLCPCB Part #
C218155
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 80.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS