ARG03BTC8660
MFR.Part #
ARG03BTC8660
JLCPCB Part #
C2684581
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 866Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS