ARG03BTC6652
MFR.Part #
ARG03BTC6652
JLCPCB Part #
C2684569
Description
-55℃~+155℃ 100mW 66.5kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS