ARG02BTC3741
MFR.Part #
ARG02BTC3741
JLCPCB Part #
C2683015
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS