ARG02BTC3651
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
ARG02BTC3651
JLCPCB Part #
C2683014
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS