ARG02BTC2741
MFR.Part #
ARG02BTC2741
JLCPCB Part #
C2681598
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS