ARG02BTC2320
MFR.Part #
ARG02BTC2320
JLCPCB Part #
C2681590
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS