ARG02BTC1652
MFR.Part #
ARG02BTC1652
JLCPCB Part #
C2441158
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS