ARG02BTC1181
MFR.Part #
ARG02BTC1181
JLCPCB Part #
C2441167
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS