ARG02BTC1001
MFR.Part #
ARG02BTC1001
JLCPCB Part #
C2984405
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS