ARG02BTC0160
MFR.Part #
ARG02BTC0160
JLCPCB Part #
C2441160
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS