ARG02BTC0120
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
ARG02BTC0120
JLCPCB Part #
C5137143
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS