AR12BTBQ1500
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR12BTBQ1500
JLCPCB Part #
C3015191
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS