AR06FTBV1001
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR06FTBV1001
JLCPCB Part #
C416032
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS