AR06DTDV4302
MFR.Part #
AR06DTDV4302
JLCPCB Part #
C319633
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 43kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS