AR06BTDV5600
MFR.Part #
AR06BTDV5600
JLCPCB Part #
C319524
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 560Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS