AR06BTBV6981
MFR.Part #
AR06BTBV6981
JLCPCB Part #
C6125509
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS