AR06BTBV5601
MFR.Part #
AR06BTBV5601
JLCPCB Part #
C5948267
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS