AR06BTB7503
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR06BTB7503
JLCPCB Part #
C374776
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 750kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS